Naujienos
Posted By skvalasvlk

Su dviem apdovanojimais iš sostinės


Sausio 13 – tają Vilniaus Rotušėje buvo išdalinti žurnalo „VĖJO 3“ daugelio buriutojiškų nominacijų 2016 m. prizai. Iš visų Lietuvos buriuojančios visuomenės kampelių į Rotušę susirinko jaunimas, veteranai ir senjorai. Pilnutėlėje Vilniaus Rotušės salės dalyviai pagerbė prieš 26 metus vykusių įvykių žuvusiuosius.  Padėkojo  Lietuvos visuomenei už patriotinį stovėjimą prieš tankus ir brutalų siekį nutraukti laisvos Lietuvos gyvenimą. Jau ketvirtis amžiaus Lietuviai plaukioja kur nori, kiek nori ir su kuo nori, tapome savimi. Dabar į Klaipėdą užsuka didžiausios pasaulinės regatos, patys dalyvaujame svarbiausiuose pasaulio renginiuose. Iš daugiau kaip 20 numatytų įvairiausių nominacijų: – geriausias , pajėgiausias, gražiausias, jauniausias ir kitų marijampoliečiai parsivežė du apdovanojimus: metų kelionė ir gražiausia nuotrauka.

Metų kelionė, – tai ne metų, o beveik dvejų metų Sauliaus Menkevičiaus su jachta Carina kelionė po įstabiausias vietoves. Išleidęs žmoną Rūtą į namus, 2014 rugpjūtyje su dukra Ugne ir jos drauge Kotryna paliko Portugalijos uostą. Aplankė Maroką, Kanarus, Žaliasias salas, o įplaukęs toli į Gambijos upę kelis mėnesius gyveno su begemotais ir beždžionėmis kur auga kelių metrų skersmens baobabai (iš ten nebuvo ryšio). Grįžęs į telekomunikacijų pasiekiamą zoną, perplaukęs Atlantą, Brazilijos ir Amazonės baseino džiunglėse išbuvo dar ilgiau. Čia prisijungė dar viena Ugnės draugė dailininkė Milda. Besiruošiant namo aplankė Karibų salas Tobagą, Dominiką, pasuko link Azorų salų pasipildymui. Grįžęs į Europą Prancuzijoj dalyvavo ypatingame „Brest seiling“ festivalyje neįprastų laivų regatoje. Plaukdamas link namų vienas pirmųjų perplaukė Tiuboren fiordą (skersai kertantį Danijos Jėlando salą), nežinau, kas iš mūsų ten yra plaukęs. Toliau žinomais keliais su trijų mergaičių dukros Ugnės jos draugių Kotrynos ir Mildos komanda 2016 08. 08 pasiekė Klaipėdą.  Per tą laiką teko pora kartų persidažyti laivo korpusą, siūdintis ir remontuoti bures bei įrangą. Įdomiausia tai, kad Sauliaus jachtoje „Carina“ nėra variklio, elektrinių navigacinių šviesų ir kitų šiuolaikinių naujybių.

Iš pristatytų konkursui nuotraukų keturios įvertintos prizais, Andrius Papečkio buvo pripažinta geriausia, ši įrėminta nuotrauka – paveikslas išloštas per loteriją. Įdomus sutapimas, Kitos vietos, „įspūdingo burlentininko šuolis“ tikriausia paties Juozo Bernoto nuotrauka per loteriją atiteko, Lietuvos burlentininko, olimpiečio, nominuoto metų geriausiu burlentiniku, žmonai.

MB klubo garbės pirmininkas R. Dovydaitis.

Foto : https://www.facebook.com/edgaras.maladauskas/media_set?set=a.1526569470686625.1073741878.100000007606096&type=3&pnref=story


Skaityti komentarus
Skaityti komentarus
Komentarų šiuo metu nėra.