Klubo naujienos
Posted By skvalasvlk

Puikus Vilkaviškiečių buriuotojų pasirodymas


Gegužės 22-23 dienomis Gižycke, Lenkijos Mozūrų ežeruose, vykusioje XIII ROTARY regatoje apygardos gubernatoriaus taurei laimėti puikiai pasirodė visos keturios Lietuvai atstovavusios komandos. Kaip jau buvome rašę, šiemet iš 17 regatoje dalyvavusių komandų, net 4 buvo iš Lietuvos: Marijampolės Rotary komanda, vadovaujama kapitono Narimanto Stankevičiaus, I Vilkaviškio komanda, vadovaujama kapitono Eimučio Inkratos, II Vilkaviškio komanda, vadovaujama Lino Dubicko ir Vilniaus „Geležinio vilko“ Rotaract komanda, vadovaujama Edgaro Maladausko.

Kaip suduvis.lt pasakojo Linas Dubickas, lietuvių komandos regatoje užėmė 3, 9, 12 ir 13 vietas. Geriausiai iš mūsiškių sekėsi I Vilkaviškio rotariečių komandai, vadovaujamai kapitono Eimučio Inkratos. Jie užėmė trečiąją vietą. Nors vilkaviškiečių komandos šioje regatoje dalyvauja tik antrąjį kartą, jų pasiekimai maloniai nustebino regatos šeimininkus. Mat varžėsi tikrai stiprios profesionalų komandos: pirmosios ir antrosios vietų laimėtojai surinko vienodą taškų skaičių, o nugalėtojas šį titulą laimėjo dešimtą kartą iš trylikos!

Vilniečių „Geležinio vilko“ Rotaract komanda, vadovaujama Edgaro Maladausko, nors bendroje įskaitoje užėmė 9-ąją vietą, tačiau laimėjo 1 vietą tarp 17 komandų atskirame memorialinės taurės plaukime. Šia pergale kaimynai lenkai buvo itin nustebinti ir sužavėti.

Puikiu renginiu ir užsimezgančiu vis nuoširdesniu bendravimu su lenkų rotariečiais džiaugėsi ir Marijampolės Rotary klubo atstovas Juozupas Zimnickas. Net keli Lenkijos Rotary klubai pažadėjo dar šią vasarą atvykti į Lietuvoje organizuojamą Rotariadą. O Vilkaviškio Rotary klubas gavo pakvietimą dalyvauti tarptautiniame socialiniame projekte.


Skaityti komentarus
Skaityti komentarus
Komentarų šiuo metu nėra.