Klubo naujienos
Posted By skvalasvlk

Vilkaviškio buriuotojai pamilę vėją ir jachtas


Rugsėjo 10 – 11 dienomis Vilkaviškyje, Paežerių ežere, vyks tradicinės „Aukso rago“ regatos antrasis etapas. Pirmasis startas numatytas šeštadienį 10 valandą.

Pirmasis šių metų „Aukso rago“ regatos etapas Vilkaviškyje vyko rugpjūčio 13 – 14 dienomis.

Tačiau, kaip sako organizatoriai – Vilkaviškio buriuotojų klubo „Škvalas“ įkūrėjai, tąkart dėl mažo vėjo ir praūžusio galingo škvalo, regatos rezultatai net nebuvo susumuoti. Apdovanoti buvo tik iš toliau atvykę svečiai.

Dėl nepalankių oro sąlygų buriuotojams tada teko keisti ir kitus „Aukso rago“ regatos planus ir juos perkelti į rugsėjo 10 – 11 dienų programą.

Tai ilgai laukta buriuotojų šventė. Regatos organizatorius – Aleksandras Leonavičius. Šventės metu būna „šventinami“ nauji klubo nariai.

Organizatoriai sako, kad regatos metu planuojami 3 plaukimai šešiose klasėse: Optimist, Lazer, Fin, 470, mikro klasė (vienkorpusės jachtos), makro klasė (daugiakorpusės jachtos). Tikimasi, kad šį savaitgalį išsipildys norai, nes vėjas prognozuojamas 5 – 6 m/s.

Vakare nuotaiką kels laužas, žuvienė, muzika, filmai per projektorių. Sekmadienį vyks iškilmingas regatos uždarymas.

Vilkaviškio buriuotojų klubo „Škvalas“ nariai kviečia visus norinčius atvykti į regatą bei siūlo pamatyti reto grožio nuotraukas.


Skaityti komentarus
Skaityti komentarus
Komentarų šiuo metu nėra.